• Lepelstraatse Boys 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Franken, RonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hereijgers, MarcoOverige stafTeammanager
    Luykx, DickTechnische stafTrainer/coach
    Luykx, DickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 11:00HSC'28 2 - Lepelstraatse Boys 2Sportpark Harella
    8 dec. 11:30Lepelstraatse Boys 2 - Zeelandia Middelburg 3Sportpark Lepelstraatse Boys
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.SC Zierikzee 1 - Lepelstraatse Boys 24 - 5
    3 nov.Lepelstraatse Boys 2 - DOSKO 35 - 1
  • Poulestanden Lepelstraatse Boys 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 23300232219
    2FC Dordrecht Amateurs 4320118996
    3ZBC'97 33102613-73
    4NVS 33003528-230

    Poulestanden Lepelstraatse Boys 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 211007163
    2FC Bergen 4100117-60

    Poulestanden Lepelstraatse Boys 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 300000000
    2Lepelstraatse Boys 200000000

    Poulestanden Lepelstraatse Boys 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 255001621415
    2Lepelstraatse Boys 254101810813
    3SC Zierikzee 173131721-410
    4FIOS 152129817
    5FC Bergen 252129907
    6Nieuw Borgvliet 46213191907
    7DOSKO 361322022-26
    8NVS 271241521-65
    9HSC'28 25041913-44
    10Zeelandia Middelburg 35023613-72
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gabriels, BartTeamspeler
    Gunter, JasonTeamspeler
    Hereijgers, MarcoTeamspeler
    Kommers, DionTeamspeler
    Lammeren, Ward vanTeamspeler
    Luijks, PepijnTeamspeler
    Moerland, MatthijsTeamspeler
    Nuchelmans, RoyTeamspeler
    Poot, MaikelTeamspeler
    Terheijden, Jasper vanTeamspeler
    Verbaarendse, WesselTeamspeler
    Vos, TimoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HSC'28 2

    VS

    Lepelstraatse Boys 2

    24 november 201911:00 uur
    Sportpark Harella veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Lepelstraatse Boys 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd