• Lepelstraatse Boys 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gijlswijk, Joey vanTechnische stafHoofdcoach
    Haast, BrianTechnische stafTrainer
    Housselt, Taco vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:00SC Emma 5 - Lepelstraatse Boys 3Sportpark Reeweg
    10 okt. 11:00Lepelstraatse Boys 3 - ZBC'97 5Sportpark Lepelstraatse Boys
    17 okt. 09:45SC Gastel 8 - Lepelstraatse Boys 3Sportpark Blankershove
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Lepelstraatse Boys 3 - SC Welberg 35 - 1
    12 sep.NVS 4 - Lepelstraatse Boys 33 - 3
    7 sep.Lepelstraatse Boys 1 - Sc Gastel 21 - 4
  • Poulestanden Lepelstraatse Boys 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 600000000
    2DOSKO 700000000
    3SC Emma 500000000
    4SC Gastel 800000000
    5SC Kruisland 400000000
    6Lepelstraatse Boys 300000000
    7Nieuw Borgvliet 900000000
    8NSV 500000000
    9Oranje-Blauw'14 200000000
    10Roosendaal 1000000000
    11ZBC'97 500000000

    Poulestanden Lepelstraatse Boys 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 3321013497
    2DOSKO 6320189-16
    3SC Welberg 33102911-23
    4NVS 43012511-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakx, MaartenTeamspeler
    Blommerde, StefanTeamspeler
    Fincke, RickTeamspeler
    Haast, BrianTeamspeler
    Housselt, Taco vanTeamspeler
    Lammeren, Rens vanTeamspeler
    Loon, Dion vanTeamspeler
    Poots, MatsTeamspeler
    Quist, KevinTeamspeler
    Son, Sean-Mitchell vanTeamspeler
    Stoel, StefanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Emma 5

    VS

    Lepelstraatse Boys 3

    26 september 202110:00 uur
    Sportpark Reeweg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Lepelstraatse Boys 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd