• Lepelstraatse Boys 35+1

  • Lepelstraatse Boys 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Franken, RonOverige stafStandaard functie
    Groffen, JackOverige stafTeammanager
    Luykx, DickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 20:30Lepelstraatse Boys 35+1 - Vosmeer 35+1Sportpark Lepelstraatse Boys
    16 jun. 20:00METO 35+1 - Lepelstraatse Boys 35+1Sportpark Jac van Hoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.DOSKO 35+3 - Lepelstraatse Boys 35+12 - 12
    12 mei.Lepelstraatse Boys 35+1 - Vrederust 35+23 - 1
    7 mei.De Fendert 35+1 - Lepelstraatse Boys 35+14 - 3
  • Poulestanden Lepelstraatse Boys 35+1 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 35+316140282226042
    2Cluzona 35+219131589454440
    3Lepelstraatse Boys 35+118112576472935
    4Prinsenland 35+315110467363133
    5METO 35+1178184946325
    6DOSKO 35+3187294958-923
    7Vrederust 35+2166374237521
    8Tholense Boys 35+1156093861-2318
    9Vosmeer 35+1153393255-2312
    10NOAD'67 35+11732122668-4211
    11De Fendert 35+118221428103-758
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antonissen, ChristianTeamspeler
    Bovee, CorneTeamspeler
    Diepenhorst, DennisTeamspeler
    Housselt, Taco vanTeamspeler
    Kaam, Koen vanTeamspeler
    Kaam, Martin vanTeamspeler
    Keyzers, CorneTeamspeler
    Luykx, DickTeamspeler
    Meel, Peter vanTeamspeler
    Merle, RichardTeamspeler
    Merode, Wim vanTeamspeler
    Mertens, MTeamspeler
    Mertens, NielsTeamspeler
    Petie, MartijnTeamspeler
    Tillo, Peter vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Lepelstraatse Boys 35+1

    VS

    Vosmeer 35+1

    26 mei 202220:30 uur
    Sportpark Lepelstraatse Boys veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Lepelstraatse Boys 35+1

    0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7

    4,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,94

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd