• Lepelstraatse Boys 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Perdaems, PeterOverige stafTeammanager
    Zegers, HenkOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 09:30Roosendaal 9 - Lepelstraatse Boys 4Sportpark Hulsdonk
    3 okt. 10:00Lepelstraatse Boys 4 - NVS 3Sportpark Lepelstraatse Boys
    10 okt. 10:00Lepelstraatse Boys 4 - DOSKO 8Sportpark Lepelstraatse Boys
    17 okt. 10:30FC Moerstraten 1 - Lepelstraatse Boys 4Sportpark De Dreef
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Lepelstraatse Boys 4 - FC Moerstraten 23 - 9
    12 sep.Lepelstraatse Boys 4 - SC Kruisland 41 - 6
    7 sep.Lepelstraatse Boys 1 - Sc Gastel 21 - 4
  • Poulestanden Lepelstraatse Boys 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 200000000
    2DOSKO 800000000
    3SC Kruisland 300000000
    4Lepelstraatse Boys 400000000
    5FC Moerstraten 100000000
    6Nieuw Borgvliet 500000000
    7NVS 300000000
    8Oranje-Blauw'14 300000000
    9Roosendaal 900000000
    10De Schutters 300000000
    11SC Welberg 300000000
    12WVV'67 400000000

    Poulestanden Lepelstraatse Boys 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 14320118996
    2FC Moerstraten 2320115966
    3SC Kruisland 43201911-26
    4Lepelstraatse Boys 43003720-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berge, Anton van denTeamspeler
    Holierhoek, RemcoTeamspeler
    Jong, Ruben deTeamspeler
    Karremans, MartijnTeamspeler
    Karremans, RamonTeamspeler
    Lieshout, Davy vanTeamspeler
    Linders, GijsTeamspeler
    Matthijssen, QuincyTeamspeler
    Merode, Wim vanTeamspeler
    Naalden, Gert-janTeamspeler
    Tillo, Peter vanTeamspeler
    Wit, Remco deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Roosendaal 9

    VS

    Lepelstraatse Boys 4

    26 september 202109:30 uur
    Sportpark Hulsdonk veld 3-Roosendaal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Lepelstraatse Boys 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd